"Białobrzeski Christmas Dance"

Dnia 26 grudnia grupa Lollipop oraz Dance Girls wzięła udział w Ogólnopolskim Festiwalu tanecznym "Białobrzeski Christmas Dance" z wynikami:

Lollipop-1 miejsce

Dance Girls-3 miejsce

Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny, nowe wyzwania w pracowni tanecznej pani Anety Sokólskiej. Grupy: Mini Twist, Twist, Lollipop oraz Dance Girls pozdrawiają:)

Prezentacje grup tanecznych

Cztery grupy taneczne z pracowni Anety Sokólskiej 19 maja wzięły udział w Przeglądzie tanecznym Happy Feet, gdzie bardzo dobrze się zaprezentowały i otrzymały puchary oraz medale:

  • Grupa Mini Twist-za wyraz artystyczny
  • Grupa Twist- za entuzjazm i moc na scenie!
  • Grupa Lollipop-za odwagę i pracę zespołową
  • Grupa Dance Girls-za pozytywną energię na scenie

Całym sercem z Ukrainą

W tych trudnych czasach jednoczymy się z Ukraina. Całym sercem z Ukrainą-grupa Twist oraz Dance Girls.

 

Obchody Walentynek

14 lutego odbyły się nagrania zespołów Mini Twist oraz Dance Girls, podczas których dziewczynki tańczyły układy choreograficzne z okazji Walentynek.

Warsztaty taneczne

W drugim tygodniu ferii,  w dniach 31.01-2.02.2022 r odbyły się warsztaty taneczne, na których dziewczynki doskonaliły się z zakresu: akrobatyki oraz jazzu. Dodatkowymi atrakcjami  były wyjścia do kina i na ściankę wspinaczkową. Warsztaty zakończyliśmy zabawą karnawałową.

Świąteczne nagrania

17 grudnia odbyły się nagrania świąteczne grup Twist, Lollipop oraz Dance Girls.

Sesja zdjęciowa w Ognisku Baletowym

W ramach współpracy z Ogniskiem Baletowym grupa taneczna Lollipop uczestniczyła w obchodach Dnia Baletu. Dziewczynki brały udział w sesji zdjęciowej. Na chwilę zamieniły się w primabalerinę, księżniczkę oraz japońską tancerkę Jiutamai.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.