Wystawa grafik z pracowni technik graficznych Liceum Plastycznego w Supraślu pod opieką Marty Muszyńskiej-Józefowicz - październik 2014

Na wystawie prezentowane są prace uczniów Liceum Plastycznego w Supraślu. Są to realizacje  z I, II i III klasy , oraz prace dyplomowe. Eksponowane grafiki autorskie wykonywane są w różnych technikach warsztatowych. Uczniowie poznając w kolejnych latach nauki różnorodne rozwiązania plastyczne często stosują łączenie technik dobierając rozwiązania do zamierzonych efektów, dzięki temu powstają prace o oryginalnym charakterze i niebanalnej formie.  Wystawa ta jest zbiorem najciekawszych realizacji graficznych z ostatniego roku szkolnego.

Marta Muszyńska-Józefowicz