WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "KRAINY KURPIÓW I JADŹWINGÓW"

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą sytuacją pandemiczną i zakazem organizacji spotkań, zaplanowany w dniu 10 grudnia 2020 roku finisaż wystawy fotograficznej "KRAINY KURPIÓW I JADŹWINGÓW" zostaje odwołany. Za zaistniałe zmiany przepraszamy.

Wystawa jest efektem współpracy Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego i Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego, w wyniku której zorganizowano wiosną 2019 r. plenery fotograficzne na Suwalszczyźnie i Kurpiach. W plenerach wzięli udział fotografowie z obu towarzystw, fotografując okolice Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Doliny Omuleń. Uwieczniono m.in. krajobrazy z Cisowej Góry i meandrującą Omulew, malownicze pejzaże i piękno przyrody regionów. Wspólne plenery to nawiązywanie przyjaźni, zacieśnianie współpracy i wymiana doświadczeń między fotografującymi. Wystawa jest przekrojem dokonań fotografów podczas tych dwóch plenerów.

Autorzy zdjęć: Bogdan Białczak, Ewa Bijak, Daniel Ejsmont, Katarzyna Falkowska, Bożena Grabowska, Ilona Idzikowska, Dorota Jakubowska, Jolanta Kolinko, Sylwia Larkiewicz, Małgorzata Leszka, Grzegorz Ludnicki, Michał Nerwiński, Michał Pieńdak, Rafał Redding, Joanna Sawicka, Anna Suchcicka, Bożena Zdanowicz.

W związku z panującą pandemią i zakazem zgromadzeń do 29 listopada 2020 roku, planujemy zorganizować finisaż wystawy, który odbędzie się 10 grudnia 2020 roku o godz. 17.30 w budynku Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie informacji o wydarzeniu na stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl lub naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/MDK.Bialystok

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH "ŻABIA 5 BIAŁYSTOK"

Wystawa prac młodych adeptów sztuki z pracowni prowadzonej przez artystę plastyka Monikę Sienkiewicz, instruktora Młodzieżowego Domu Kultury, nosi nazwę "Żabia 5 Białystok". Jest to nawiązanie do adresu pracowni, w której uczestnicy zajęć: kształtują swą kreatywność, osobowość twórczą, umiejętności warsztatowe, rozwijają potencjał twórczy. Autorami prac jest młodzież licealna a także uczniowie starszych klas szkół podstawowych.

Wernisaż wystawy odbył się 02 października 2020 roku w Galerii Hol MDK przy ul. Warszawskiej 79a w Białymstoku.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.