ZOBACZYĆ WIĘCEJ - wystawa makrofotografii Małgorzaty Kadysz - listopad 2015

zobaczyc wiecej listopad 2015 miniaturka 00Małgorzata Kadysz - pedagog, logopeda, trener NLP, autorka powieści dla dzieci "Zaklęte Marzenia" i poradnika dla kobiet "Mężczyzna prosty w obsłudze czyli Kobieta szczęśliwa w związku". Jeśli coś robi, oddaje się temu bez reszty.

Od dwóch lat jej wielką pasją jest fotografia. Jest to szczególny rodzaj fotografii, nazywany makrofotografią. Małgorzata Kadysz pokazuje na swoich zdjęciach piękno świata, na który na co dzień nie zwracamy uwagi - może dlatego, że jest zbyt mały, by przechodząc obok niego dostrzec go wyraźnie i dokładnie. Jest to świat odbity w kropli rosy, świat owadów, świat motyli.
Wystawa nosi tytuł " Zobaczyć więcej".
Jeśli macie Państwo ochotę "zobaczyć więcej" zapraszamy serdecznie na wernisaż 12 listopada 2015 roku o godz. 19.00 - wstęp wolny.