ŻYCIE WIELKIEGO MIASTA - wystawa fotografii Gabrieli Zdrodowskiej z pracowni fotografii MDK pod opieką Kazimierza Jankowskiego - grudzień 2015.

zycie wielkiego miasta grudzien 2015 miniaturka 00Wystawa Gabrieli Zdrodowskiej z pracowni fotografii MDK pod opieką Kazimierza Jankowskiego, to fotograficzna podróż po ulicach wielkiego miasta – Nowego Jorku. Obiektyw Gabrieli prześlizguje się po architekturze, ludziach, wydarzeniach i codziennych sprawach miejskiej dżungli. Autorka zanurza się w mrok nowojorskiego metra, utrwala życie, pracę i codzienność ludzi w urbanistycznym labiryncie. W fotografiach radość, bogactwo i blichtr mieszają się ze smutkiem, biedą i znudzeniem.

Wernisaż - 11 grudnia 2015 roku o godz. 18.00. Wstęp wolny. Wystawę można oglądać do końca stycznia 2016 roku.