Wystawa prac plastycznych i fotografii „Foto-grafia”, uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku - marzec 2016

2 marca odbył się wernisaż wystawy fotografii i prac plastycznych uczniów VII LO.

Atmosferę przedświąteczną umiliły popisy wokalne w wykonaniu uczniów z VII LO przygotowanych przez Annę Słomkę.

Młodzieżowy Dom Kultury od wielu lat współpracuje z VII Liceum Ogólnokształcącym w zakresie propagowania wśród młodzieży zdrowego spędzania wolnego czasu i rozwijania talentów artystycznych.

Związek jest bardzo ścisły także dzięki śp. Jerzemu Federowiczowi, który na początku lat osiemdziesiątych XX w. organizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i był jego pierwszym dyrektorem oraz przez wiele lat nauczał fotografii w klasach o profilu artystycznym w VII LO w Białymstoku.

Przez miesiąc do koniecznego obejrzenia w galerii Hol MDK.

Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowali nauczyciele przedmiotów artystycznych naszej szkoły Krystyna Tomaszuk i Renata Kaczyńska-Łuba.