Wystawa fotografii uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku pt. "P.A.S.M." pod opieką p. Mirosława Gołowni - marzec 2017

"P.-asja A.-parat S.-tyl M.-arzenia (P.A.S.M.) to wystawa fotografii uczniów  VII Liceum Ogólnokształcącego im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku. Prezentowane prace posiadają dwoistą naturę i są efektem kilkumiesięcznych prac młodzieży z klas fotograficznych w studio szkolnej Pracowni Fotografii. Młodzież na zajęciach wnikliwie poznawała tajniki związane z  grą światła i cienia na obrazie fotograficznym jak też w praktyce stosowała poznaną wiedzę na zajęciach teoretycznych.

Druga część wystawy odnosi się do twórczości własnej młodzieży, której pasją jest fotografia. Zdjęcia poruszają najróżniejszą tematykę, ukazującą zainteresowania współczesnej młodzieży w trudnej dziedzinie sztuki jaką niewątpliwie jest fotografia.

Pracownia Fotografii VII LO w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkich do obejrzenia prezentowanej wystawy fotograficznej."

Mirosław Gołownia