„Uskrzydleni. (Nie) widzialna depresja."

to wystawa prac zdjęciowych fotografów z całej Polski, przedstawiających różne oblicza depresji u nastolatków.

Wszystkie osoby zaangażowanie w wystawę to osoby młode - zarówno fotografowie, modele przedstawieni na zdjęciach, ale także organizatorzy oraz osoby biorące udział w promocji wydarzenia.
Depresja może dotknąć każdego z nas, również osoby młode - i nie jest to powód do wstydu!

„Naszym celem jest, aby problem depresji został ZAUWAŻONY, dlatego mówimy o nim otwarcie, obalamy krzywdzące stereotypy, uwrażliwiamy i budujemy most komunikacji między ludźmi." - podkreśla Amelia Gruszczyńska z Porcelanowe Aniołki.

„Dla mnie ten projekt to cel, który pomaga mi w codziennej walce z chorobą. To decyzja o tym, że chcę wyzdrowieć. I udowodnić, że depresja nie może mnie pokonać." - wyznaje Magda Sołowiej, koordynatorka.

(Źródło: cojestgrane24)