PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW SPOŁECZNEJ TRÓJKI ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 3 BIAŁOSTOCKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO

Społeczna trójka atakuje … twórczo
W dniu 27.03.2014 r. odbył się wernisaż wystawy zdjęć, grafik komputerowych oraz filmów uczniów społecznej trójki wykonanych podczas zajęć graficznych i koła fotograficznego.

Powiększenia wielkoformatowe wyeksponowane w Galerii Hol Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79 a i wernisaż uświetniła grupa taneczna klas V-VI wykonując swój repertuar. Liczni goście mieli możliwość obejrzenia twórczego spojrzenia młodych ludzi na otaczający ich świat. Pokazano piękne portrety, zdjęcia przyrodnicze. Zaprezentowano również prace multimedialne. Łączą one w sobie fotografikę, film animowany oraz materiał video. Wszystkie działania związane z realizacją filmów przeprowadzone zostały przez uczestników warsztatów. Młodzi graficy skupili się na konkretnych tematach: moje miasto, wakacje. Były również grafiki inspirowane twórczością Picassa.
Wystawę otworzyły:  Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Iwona Szcześniak oraz  Dyrektor społecznej 3  - Bożena Niechoda.
Wystawę objęli opieką artystyczną: Krystyna i Marek Tomaszuk oraz Joanna Bagińska.
Wystawę można oglądać do 20 kwietnia 2014 roku, wstęp wolny w godzinach 9-19 od poniedziałku do piątku.