Tomasz Grześ – „Obraz w obiektywie”

Dnia 5 marca 2014 roku odbył się wernisaż autorskiej wystawy fotografii Tomasza Grzesia pt. „Obraz w obiektywie”. Na wystawie prezentowanych było czterdzieści prac młodego artysty.

Autor prac o sobie:

„Fotografią interesuję się od 2010 roku. Dlaczego właśnie ona? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ dzięki niej mogę pokazać świat w trochę innej i niezwykłej odsłonie, której nie widzimy na co dzień. Uwielbiam fotografować krajobrazy i to one najczęściej ukazane są na moich zdjęciach. Zdarza się jednak tak, że przegrywają one z fotoreportażami i portretami ludzi. Do pracowni fotograficznej MDK prowadzonej przez pana Kazimierza Jankowskiego uczęszczam od 2013 roku. Bardzo miło i dobrze wspominam ten czas, jak i zapewne następne chwile, które z pewnością nastąpią. Pod opieką p. Kazimierza prace moje były wysyłane na różne konkursy fotograficzne. Na dużej części z nich moje zdjęcia zostały zauważone. Dostawały się na wystawy pokonkursowe lub zajmowały czołowe lokaty, między innymi: pierwsze miejsce w wojewódzkim konkursie „Pogranicze”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku (w ramach Festiwalu Fotografii „Białystok Interphoto 2013”);

pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Ku chwale Ducha” (26.01.2014 r.), organizowanym przez Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu,

pierwsze miejsce w ubiegłorocznym konkursie „S.O.S. dla bezdomnych kotów!”, organizowanym przez MDK w Białymstoku oraz trzecie miejsce w tegorocznej edycji. Dzięki panu Kazimierzowi i MDK miałem przyjemność mieć własną, pierwszą autorską wystawę fotograficzną „Obraz w obiektywie”.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.