Ważniejsze osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

Ekipa reprezentantów Podlasia uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach Modeli Swobodnie Latających Zaliczanych do Pucharu Polski w Lubieniu Kujawskim w dniach 11-14 maja 2007. Zawodnicy w składzie: Karol Makar, Michał Owerczuk, Daniel Waszkiewicz, Juliusz Kondracki, Michał Siemieniuk, Damian Buzun uplasowali się w czołówce rozgrywanych konkurencji.

13 zawodników startowało z okazji Dnia Dziecka w miesiącu czerwcu w Białymstoku. Indywidualnie zwyciężył Piotruś Wasilewski w kategorii modeli szybowców szkolnych "Tukan".   W kategorii modeli F1-H i F1-G pozostali zawodnicy zdobyli czołowe miejsca, zajmując I miejsce zespołowo.

W dniach 12-14 października sześcioosobowa reprezentacja brała udział w Ogólnopolskich Zawodach Modeli Swobodnie Latających w Gliwicach, zaliczanych do Pucharu Polski, plasując się w czołówce.