Zadanie domowe 3

Witam !

Mam nadzieję, że powstają już pierwsze propozycje mini scenariusza wybranej przez Was legendy. Czekam na  próby pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematem naszej kolejnej pracy będą etiudy teatralne na temat: „jestem  staruszką, jestem staruszkiem”. Działania w różnych miejscach i sytuacjach, np.: na przystanku, w parku, na spacerze, kłótnia, niecierpliwość (w kolejce do …). Do udziału w scenkach teatralnych zaproście Waszych domowników – rodziców, rodzeństwo. Oczywiście odgrywamy sceny beż użycia słów - pantomimicznie. Ważna jest tu gra ciała, emocje i mimika twarzy. Możecie nagrać krótki filmik i przesłać na wskazany mój adres. Najciekawsze prezentacje możemy umieścić na fb mdk. Miłej pracy i zabawy!

Jutrzejszy dzień jest wyjątkowy - 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru! W tym dniu uroczyście odczytywane jest orędzie napisane przez wybitną postać związaną z teatrem. Ciekawostką jest fakt, że jest ono tłumaczone aż na dwadzieścia języków.

Z okazji naszego święta życzę Wam, aby w Waszych sercach nigdy nie zgasł artystyczny płomień i żar!

Instruktor – Jolanta Rynkowska