Moi drodzy uczestnicy Teatru Nieznanego!

Od 25-go maja tego roku pracujemy już stacjonarnie. Niektórzy z Was zdecydowali się na spotkania i zajęcia w placówce.

Z niektórymi – spotkam się dopiero we wrześniu, czyli w nowym roku szkolnym 2020/2021. Ci, którzy pokonali swoje obawy w związku z obecną sytuacją, spotkali się z kolegami, koleżankami i … ze mną w MDK. Wprawdzie zostało już niewiele zajęć, ale wielka chęć odreagowania nauki w domu, nauki na odległość, „wyrwała” niektórych do teatru. Super! Cieszę się, że w komplecie obu grup, po wakacjach rozpoczniemy nasze teatralne spotkania, że sytuacja zdrowotna pozwoli nam wszystkim tworzyć następne premiery, uczyć się teatru i w „niego się bawić”.

A tymczasem zapraszam wszystkich na naszą coroczną imprezę ph. „Wiosna Artystyczna MDK 2020 – online”. 3-go czerwca przypadł „Dzień Teatru”, w którym prezentują się pracownie teatralne. Film na fb oraz zdjęcia o Teatrze Nieznanym przypomną Wam Wasze spektakle, zagrane role, zobaczycie też siebie w różnych sytuacjach i emocjach.

Miłych wspomnień czar!

Instruktor – Jolanta Rynkowska