Nagrody Teatru Nieznanego:

• Nagroda - za animację lalek i interpretację tekstu w spektaklu M. Kownackiej pt. " O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku"- Podlaskie Spotkania Teatrów Lalkowych, Białystok 2005r.
  • Nagroda - za spontaniczność, interpretację tekstu i działania aktorskie w spektaklu M. Kownackiej pt. "Jak wół do karety" - Podlaskie Spotkania Teatrów Lalkowych, Białystok 2006r.
  • Nagroda - za umiejętne prowadzenie ról, dbałość o słowo i muzykę oraz kreację zbiorową w spektaklu M. Kownackiej pt. "Jak wół do karety"- XXXVIII Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy, Puławy 2006r.
  • Złota Miniatura - za inscenizację klasycznej baśni M. Kownackiej pt. "O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku"- VII Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych, Opole 2006r.
  • Wyróżnienie - za inscenizację klasycznej baśni M. Kownackiej pt.: "O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu gwoździku"- Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej, Białystok 2006r.
  • Wyróżnienie - za prezentację spektaklu "Jak wół do karety"- XVIII Ogólnopolski Festiwal Płocki Kramik Teatrów Dzieci i Młodzieży "HECA 2007", Płock 2007r.
  • Wyróżnienie - za prezentację spektaklu "Madejowe łoże" - Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej, Białystok 2007r.
  • Nagroda - za ekspresję zespołu w spektaklu "Madejowe łoże"- Podlaskie Spotkania Teatrów Lalkowych, Białystok 2008r.
  • Wyróżnienie - za prezentację spektaklu "Madejowe łoże"- XIX Ogólnopolski Festiwal Płocki Kramik Teatrów Dzieci i Młodzieży "HECA 2008", Płock 2008 r.
  • Nagroda - za widowisko i reżyserię spektaklu M. Kownackiej "Jak wół do karety"- Strzeleckie Spotkania Amatorskich Teatrów Lalek i Teatrów Otwartych, Strzelce Opolskie 2008 r.
  • Nagroda Dyrektora Teatru Lalek "Miniatura" w Gdańsku - za popularyzację tradycji teatru lalek, Gdańsk 2009r.
  • Nagroda - za prezentację i reżyserię spektakli "Madejowe łoże" i "Parady" J. N. Potockiego- Ogólnopolskie Strzeleckie Spotkania Teatrów Lalkowych, Strzelce Opolskie 2009r.
  • Nagroda - za przedstawienie "Parady" J.N. Potockiego - Podlaskie Spotkania Lalkowe, Białystok 2010r.
  • Nagroda - za kreację zbiorową w konwencji teatru dell' arte - 42. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy, Puławy 2010r.
  • Nagroda Główna Publiczności - za przedstawienie "Parady" J. N. Potockiego- II Ogólnopolski Festiwal Teatralny "MOST", Gdańsk 2010r.
  • Nagroda - "Srebrny róg myśliwski Króla Jana" w kategorii małych form teatralnych za spektakl „Parady” J. N. Potockiego - XXXII Biesiada Teatralna, Horyniec Zdrój 2011r.
  • Nagroda Fotoreportera - za spektakl „Aksamitka, córka diabła albo zakochany Pajac” P. Gripariego - IV Ogólnopolski Festiwal Teatralny "MOST 2012", Gdańsk 2012r.
  • Nagroda Aktorska dla Agnieszki Kamińskiej - za rolę Siostry w spektaklu O. Tokarczuk pt. "Marek Marek" - XVII Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych, Łomża 2012r.
  • Nagroda -  za świadome budowanie kompozycji scenicznej w spektaklu „Aksamitka, córka  diabła albo zakochany Pajac” P. Gripariego - 45. Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach  Lalkarzy, Puławy 2013r.
  • Nagroda  Aktorska dla Magdaleny Niewińskiej  – za rolę drugoplanową Kelnerki w spektaklu  „Aksamitka, córka diabła albo zakochany Pajac” P. Gripariego - 45.  Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach Lalkarzy, Puławy 2013 r.
  • Wyróżnienie - za prezentację spektaklu "Trzy małe świnki"- Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolne - Białystok 2017r.
  • Nagroda – za reżyserię spektaklu P. Szumca "Bajka o sennej Nutce trochę w moll, trochę w dur” - Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Białystok 2022 r.
  • Wyróżnienie - za prezentację spektaklu H. Ch. Andersena "Brzydkie kaczątko" - Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Białystok 2023 r.