Wrzesień

Grupy już w pełnym składzie więc zaczynamy. Na początek troszkę prostych ćwiczeń.

CZERWIEC

Trochę zwolniliśmy tempo, tworzymy mandale. W planach wakacje pracownię odwiedzą  dzieci z kolonii letnich w MDK i Białorusi.  WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI

MAJ

Podbudowani wynikami konkursów kontynujemy pracę nad obsługą programów graficznych. Jak co roku w maju do pracowni zawitali goście. Odbyły się warsztaty dla uczniów z klasy 4b z SP 10, dla  6a z SP 19  ph. Matematyka jest piękna, oraz dla 4a z SP 10 ph. Pocztówka na Dzień Matki. Opracowaliśmy baner na wiosnę artystyczną w MDK, który został umieszczony przed wejściem do siedziby placówki.

KWIECIEŃ

Napływają wyniki konkursów w których braliśmy udział. Jest dobrze. Ogólnopolski Konkurs „7 grzechów głównych” Emilka Majewska 3 miejsce. Ogólnopolski konkurs „Ziemia jest jedna – LAS“ nagroda Szymon Michałowski, prace 3 uczestników wyróżniono.  Ogólnopolski Konkurs „Sport w odcieniach szarości” wyróżnienie Krzysztof Makulewski, prace 7 osób zakwalifikowano do wystawy pokonkursowej. Serdeczne gratulacje dla finalistów i uczestników.

MARZEC

Próbujemy swoich sił w ogólnopolskich konkursach z grafiki komputerowej zobaczymy jak będzie. Uczestniczka zajęć Julia Woronko zaprezentowała swoje piękne prace wykonane na tablecie graficznym w MDK. Na korytarzu w budynku na ul. Piastowskiej zaprezentowana została nowa wystawa grafiki zapraszamy do oglądania.

LUTY

Dominują ciągle prace o tematyce zimowej, Pracownię odwiedziła młodzież pod opieką  pani Magdy Koniuch, oraz młodzież z koła plastycznego SP 19 powstało wiele ciekawych prac.

STYCZEŃ

Zajęliśmy się tworzeniem animacji, wkrótce nasze prace będzie można oglądać w zakładce galerie.

GRUDZIEŃ

Tematy ćwiczeń ciągle zimowe, dotychczasowe efekty można podziwiać w zakładce galerie. Pracujemy nad pocztówką świąteczną  zawierającą nasze zdjęcia. Pracownię odwiedziła klasa 4a z zaprzyjaźnionej SP 19.

LISTOPAD

Kontynuujemy naszą naukę obsługi programów graficznych, wykonaliśmy prace na 100 lecie odzyskania niepodległości. Zaczęliśmy przygotowywać prace o tematyce zimowej.

PAŹDZIERNIK

Tematy jesienne, nasze prace zaprezentowaliśmy na ul. Piastowskiej 11, oraz w fili nr 1 Książnicy Podlaskiej.

W przygotowaniu wystawa do szkoły Sp 19 w Białymstoku. Rozpoczęliśmy przygotowanie grafiki do wystawy z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości.

WRZESIEŃ

Nowy rok szkolny. W pracowni pojawili się nowi uczestnicy. Pracujemy, nasze prace do zobaczenia w zakładce galerie.

CZERWIEC

Indywidualną wystawę swoich wspaniałych prac, planuje zaprezentować w zaprzyjaźnionej szkole SP 19 Julia Woronko lat 11. My natomiast spieszymy się by zdążyć z wystawą prac związanych z obchodami 35 lecia w MDK.

MAJ

Naszą pracownię odwiedzili fotograficy z MDK pan Andrzej Górski i pan Kazimierz Jankowski. Wykonane przez nich zdjęcia posłużą  do wykonania prac związanych z obchodami 35 lecia MDK. Przygotowaliśmy prace z okazji Dnia Mamy do współpracy zaprosiliśmy uczniów z zaprzyjaźnionych szkół. Korzystając o okazji pozdrawiamy panią Ewę dobrego duszka pracowni.

KWIECIEŃ

Kontynuujemy prace w programach do grafiki 2D, rozpoczęliśmy naszą przygodę z grafiką 3d. Wybrane prace można oglądać w zakładce galerie.

MARZEC

Przygotowaliśmy wyjątkowo świąteczne prace z okazji Dnia Kobiet.

Przygotowaliśmy trzy wystawy wiosenne: w Młodzieżowym Domu Kultury, na ul. Piastowskiej 11 tam gdzie mieści się pracownia informatyczna oraz w zaprzyjaźnionej szkole SP 19. Dla osób, które z różnych względów nie mogą obejrzeć wystaw, zapraszamy do naszej galerii internetowej. Na zajęciach wykonywaliśmy pocztówki wielkanocne, wybrane można zobaczyć w galerii internetowej

LUTY

We współpracy z pracownią języka angielskiego prowadzoną przez panią Justynę Adamowicz i panią Magdaleną Koniuch przygotowaliśmy prace walentynkowe.

STYCZEŃ

W Młodzieżowym Domu Kultury na ul.Warszawskiej można oglądać naszą zimową wystawę. Prace o tematyce zimowej umieściliśmy również na ul. Piastowskiej 11. Przygotowaliśmy prace na konkurs "S.O.S dla bezdomnych kotów!" oraz na "Białystok wczoraj, dziś, jutro...". Pracownia wzbogaciła się o aparat cyfrowy i nowe tablety graficzne.

GRUDZIEŃ

Nasze prace zaprezentowaliśmy na dwu wystawach. W zaprzyjaźnionej SP 19 oraz w galerii na ulicy Piastowskiej. Obecnie trwają przygotowania do wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Postępy uczestników można śledzić w naszej galerii internetowej.

LISTOPAD
Odkryliśmy efekt lovpoly, dużo fajnej zabawy. Obecnie  zajmujemy się animacją komputerową. Powstają ciekawe filmiki.

PAŹDZIERNIK
Powstają coraz lepsze prace o tematyce jesiennej. Może w listopadzie pokusimy się o zorganizowanie wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Tymczasem zapraszamy do naszej galerii internetowej.

WRZESIEŃ
Nowy rok szkolny. Poznajemy pracownię i siebie. Powstają pierwsze prace, można je zobaczyć w zakładce galerie.