Fotorelacja z uroczystego Koncertu "Anioł Pasterzom mówił..."

W dniu 20 grudnia 2023 roku w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku odbył się uroczysty koncert z okazji Świat Bożego Narodzenia. W programie artystycznym zaprezentowały się: dzieci z grupy teatralnej "Teatr Nieznany" pod opieką artystyczną Jolanty Rynkowskiej, pary tańca towarzyskiego pod opieką artystyczną Bartłomieja Bielawca, uczestnicy zajęć nauki gry na fletach prostych pod opieką artystyczną Magdaleny Nowickiej, zespół hip -hop pod opieką artystyczną Justyny Kamińskiej, zespół wokalny pod opieką artystyczną Kamila Wróblewskiego, uczestnicy zajęć nauki gry na pianinie pod opieką artystyczną Justyny Jabłońskiej, dzieci z pracowni arteterapii pod opieką artystyczną Iwony Dziermy oraz Chór pod opieką artystyczną Barbary Kornackiej i przy akompaniamencie Anny Marii Przydworskiej.

Fotorelację przygotował Kazimierz Jankowski.