"Wiosenne impresje"

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku zaprasza na „Wiosenne Impresje".

W programie: koncert Chóru Dziecięcego MDK pod dyrekcją Barbary Kornackiej, akompaniament Anna Maria Przydworska.

Podczas spotkania odbędzie się wernisaż prac dzieci i młodzieży z pracowni plastycznych: Martyny Štěpán-Dworakowskiej, Renaty Kaczyńskiej-Łuby, Doroty Kluczyk, Moniki Sienkiewicz, Doroty Świdzińskiej, Zbigniewa Świdzińskiego oraz z pracowni kroju i szycia Ewy Samojlik.

30 marca 2023 r., godz. 18:00 – sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.