„Kolor i Forma” prezentacja prac studyjnych MDK

Od 19 lipca 2023 r. będzie można podziwiać nową wystawę ph. „Kolor i Forma” w Galerii Sztuki Pod Zegarem Domu Kultury w Łapach. Wystawa jest prezentacją prac studyjnych powstałych w pracowni "Rysunku Malarstwa i Grafiki" Moniki Sienkiewicz. Autorami prac jest młodzież Grupy Licealnej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Tematyka prac obejmuje zagadnienia takie jak: pejzaż, martwą naturę i rysunek postaci. Są to realizacje wielkoformatowe, wykonane w oparciu o obserwację natury, wnikliwą analizę światłocienia, barwy, kształtu oraz proporcji przedstawienia. Zapraszamy do zwiedzania wystawy prac naszych uczniów!!!

plakat kolor i forma