Koncert dla Niepodległej

23 listopada br., odbył się w MDK Koncert dla Niepodległej podsumowujący Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz wojewódzki konkurs recytatorski "Wolność kocham i rozumiem".

W trakcie koncertu na scenie zaprezentowali się laureaci obu konkursów. Gratulujemy Wam serdecznie zdobytych nagród i wyróżnień a także ogromnego talentu i wrażliwości.

Było pięknie, wzruszająco i patriotycznie, słowem biało-czerwono!

Organizatorami Wojewódzkiego Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej byli: Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku.

Fundatorem nagród był Podlaski Kurator Oświaty.

Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Partnerem konkursu było Muzeum Pamięci Sybiru.