Półkolonie zimowe MDK

Podczas półkolonii odbyła się niezwykła wycieczka do krainy kolorów. Dzieci były bardzo grzeczne, wiadomo, w krainie kolorów nie ma dzieci niegrzecznych.
Na zdjęciach kilka niepowtarzalnych chwil ujętych aparatem fotograficznym przez Jerzego Lecha prowadzącego pracownię MDK "Fotografia na Ciepłej".
Zapraszamy na zajęcia fotograficzne w piątki od godziny 17:30 oraz w soboty od godziny 9:00 do sali 01 w budynku CKU przy ul. Ciepłej 32.

PROGRAM PÓŁKOLONII ZIMOWYCH MDK

Zapraszamy do zapoznania się z programem półkolonii zimowych MDK 2024:

Program półkolonii - MDK ul. Warszawska

- Program półkolonii - MDK ul. Żabia

Wyniki rekrutacji:

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na półkolonie zimowe MDK 2024:

- lista dzieci przyjętych - MDK ul. Warszawska

- lista dzieci przyjętych - MDK ul. Żabia

Jednocześnie informujemy, że zapisy zostały zakończone. Dzieci, które nie dostały się na półkolonie znajdują się na listach rezerwowych.

Rodziców dzieci, które zostały przyjęte prosimy o wypełnienie dokumentów uczestnika dostępnych poniżej. Dokumenty należy dostarczyć w wersji papierowej do MDK, ul. Warszawska 79a, do dnia 12.01.2024 r.

pobierz dokumenty uczestnika

Również do 12.01.2024 r. należy dokonać opłaty za półkolonie, w wysokości 350 zł.

na konto: 82 1240 6292 1111 0011 0824 5948
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

tytułem: Półkolonie MDK, lokalizacja (ul. Warszawska lub ul. Żabia) imię i nazwisko dziecka

Zasady rekrutacji na półkolonie zimowe 2024

w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku

INFORMACJE OGÓLNE:

1. Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7–10 lat, uczniów zamieszkałych w Białymstoku.

2. Termin półkolonii:

22.01.2024 r. - 26.01.2024 r.

3. Miejsce - półkolonie zimowe odbędą się w dwóch lokalizacjach:

- MDK, ul. Żabia 5, Białystok

- MDK, ul. Warszawska 79a, Białystok

4. Ilość miejsc - 60:

- 30 osób (2 grupy 15-osobowe) w placówce przy ul. Żabiej 5,

- 30 osób (2 grupy 15-osobowe) w placówce przy ul. Warszawskiej 79a.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników.

5. Koszt półkolonii wynosi 350 zł.

ZAPISY:

1. Na półkolonie przyjmowane będą wyłącznie dzieci zamieszkałe w Białymstoku.
  2. Podczas zapisu rodzic/opiekun prawny wybiera lokalizację, (budynek MDK przy ul. Żabiej 5 lub budynek MDK przy ul. Warszawskiej 79a), w której dziecko będzie uczęszczało na półkolonie.
  3. Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz. Formularz zostanie aktywowany w dniu rozpoczęcia zapisów:
Zapisy rozpoczną się dnia 2.01.24 r. (wtorek) o godz. 18.00
  1. Listy dzieci przyjętych na półkolonie zimowe wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK w godzinach wieczornych w dniu 5.01.2024 r.
  2. Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany do dnia 12.01.2024 r.:

- dostarczyć do MDK, ul. Warszawska 79a, wypełnioną kartę uczestnika półkolonii wraz z załącznikami w wersji papierowej (dokumenty zostaną opublikowane na stronie MDK oraz przesłane na podane przez Państwa przy zapisach adresy e-mailowe po ogłoszeniu list przyjętych dzieci. Kartę  będzie również można pobrać osobiście w MDK, ul. Warszawska 79a.)

Uwaga. Karty przyjmujemy wyłącznie w wersji papierowej.

- oraz dokonać przelewu 350 zł

tytułem: Półkolonie zimowe, lokalizacja (ul. Warszawska lub ul. Żabia) imię i nazwisko dziecka

na konto: 82 1240 6292 1111 0011 0824 5948

ZAPEWNIAMY:

1. Opiekę pedagogiczną w godzinach 8.00-16.00.

2. Ubezpieczenie uczestników.

3. Wyżywienie – obiad i podwieczorek.

4. Materiały na zajęcia.

5. Zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, informatyczne, sportowe, j. angielski).

6. Wyjścia poza placówkę do innych instytucji kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych, wyjazd w plener.

Półkolonie zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, zgłoszone Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz wpisane do bazy wypoczynku prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Uwagi końcowe:

1. Rodzic/opiekun prawny wysyłając formularz zgłoszenia dziecka na półkolonie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich i dziecka w celach związanych
    z postępowaniem rekrutacyjnym na półkolonie zimowe organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku
    (ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok).
  2. Klauzula informacyjna zamieszczona jest na stronie:

1. Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika na półkolonie podejmuje Organizator.