Świąteczny wieczór w MDK

Dnia 19 grudnia 2023 r. o godz. 17.30 w sali widowiskowej MDK odbył się świąteczny koncert "Maleńka przyszła Miłość..." oraz otwarcie wystawy plastycznej "Pejzaż Świąteczny". W programie artystycznym zaprezentowały się pracownie:

1. Pracownia Fletowa pod opieką artystyczną Magdaleny Nowickiej,
2. Pracownia Wokalna pod opieką artystyczną Kamila Wróblewskiego,
3. Pracownia Tańca Towarzyskiego pod opieką artystyczną Bartłomieja Bielawca,
4. Pracownia Teatralna "Teatr Nieznany" pod opieką artystyczną Anety Kaliściak,
5. Pracownia Tańca Nowoczesnego pod opieką artystyczną Anety Sokólskiej,
6. Pracownia Tańca Hip Hop pod opieką artystyczną Justyny Kamińskiej,
7. Pracownia Arteterapii pod opieką artystyczną Iwony Dziermy,
8. Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod opieką artystyczną Barbary Kornackiej, akompaniamentem Anny Marii Przydworskiej.

Podczas wystawy plastycznej zaprezentowane zostały prace uczestników zajęć pracowni plastycznych: Martyny Dworakowskiej, Izabeli Liżewskiej, Iryny Miklaszewicz, Doroty Kluczyk, Doroty Świdzińskiej i Zbigniewa Świdzińskiego.

Koncert prowadzili uczestnicy zajęć Pracowni Teatralnej Magdaleny Kiszko-Dojlidko. W roli pomocnika mały Skrzacik - Marianna.

Zdjęcia podczas koncertu świątecznego zrobiła Pani Anna Sobaniec.