Oprowadzanie śladami historii i kultury żydowskiej

Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku organizuje oprowadzanie po Białymstoku w ramach cyklu działań edukacyjnych na temat kultury i historii żydowskiej. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Historia w ulicach zaklęta" dofinansowanego ze środków Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce. Spacer, którego celem jest poznanie zabytków ocalałych w naszym mieście, odbędzie się 18 maja 2024 r. o godz. 10.00. Wszystkie chętne osoby spotykają się na Placu Ludwika Zamenhofa (między ulicami dr n. med. Ireny Białówny, Icchoka Malmeda i Spółdzielczą). Serdecznie zapraszamy.