Spotkanie wspomnieniowe poświęcone p. Tosi Sokołowskiej

Szanowni Państwo,

Mili Klapsiacy, Członkowie zespołu Mandragora i innych zespołów,

Sympatycy!

26 lipca br.  pożegnaliśmy naszą nieodżałowaną Mistrzynię, Mentorkę, Przyjaciółkę – Tosię Sokołowską.

Było nas wielu, więcej niż się spodziewaliśmy, bo czas wakacyjny, ale także wielu nie dotarło.

Tak jak zapowiadaliśmy to już wtedy, pragniemy przedłużyć to ostatnie z Nią pożegnanie -  z wielu powodów.

Jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym  jest to, że dla wielu z nas ta śmierć to także pożegnanie naszej wspólnej, jakże barwnej młodości. Wszyscy mamy poczucie, że uczestniczyliśmy w czymś wyjątkowym. Mamy co wspominać!

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku był ostatnim miejscem  Jej pracy.

Proponujemy, by znowu pojawić się w jego gościnnych progach na Spotkaniu wspomnieniowym poświęconym Tosi Sokołowskiej.

Impreza  planowana jest na 31 października br.

Początek g. 17.

Chcemy, by  to spotkanie miało charakter zorganizowany – by wypełniały je obrazy, wspomnienia, muzyka i nasze prezentacje, pokazujące co robiliśmy w przeszłości, co zapamiętaliśmy z naszych licznych spotkań, prób czy spektakli.

Nasz pomysł na to spotkanie jest taki:

Klubowa atmosfera, symboliczny catering, nasze prezentacje (kilka utworów: wierszy, fragmentów
ze spektakli, piosenek w wykonaniu osób, które się zgłoszą), Hyde-Park, czyli swobodne wypowiedzi wspomnieniowe, wreszcie: dla tych, którzy być nie mogą, ale chcą uczestniczyć - streaming ze spotkania lub w formie pisemnej (prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na wskazany poniżej adres) – list do Tosi. W tym symbolicznym liście możemy jej podziękować lub o czymś Jej powiedzieć. Może to być także czyjeś osobiste wspomnienie, które wiąże się z pracą w zespole.

Szanowni Państwo, ze względu na to, że czas nieustannie rwie do przodu, a zorganizowanie czegokolwiek wymaga logistyki,  prosimy o potwierdzenie:

1. Chęci wzięcia udziału w imprezie (lista zgłoszeń zamyka się 18 października)
  2. Zgłaszanie się do prezentacji z podaniem tego, co się chce zaprezentować (plus informacje np. dotyczące akompaniamentu)
  3. Zgłaszanie się do Hyde-Parku
  4. Listy do Tosi – wybierzemy z nich najbardziej ciekawe

Chęć udziału w imprezie (oraz inne aktywności, czyli  np. recytację, śpiew) prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.