Wirtualna wycieczka do Gruzji

Wolontariusze Stowarzyszenia Anawoj spotkali się z grupą IV i grupą V. Na zajęciach kulturowych przenieśliśmy się w czasie i przestrzeni, gdyż goście z Gruzji opowiadali o swoim kraju, o jego historii, kulturze, zwyczajach i upodobaniach kulinarnych, pokazując też zdjęcia z pięknymi krajobrazami. Oglądaliśmy również filmik z gruzińskimi tańcami narodowymi, słuchaliśmy gruzińskiego śpiewu. Goście opowiadali też o tym, jak w ich kraju obchodzi się Dzień Dziecka. Uczestnicy zajęć zadawali mnóstwo pytań na temat muzyki, zaśpiewali piosenkę dla gości i wręczyli bukiet własnoręcznie zrobionych kolorowych kwiatów. Na zakończenie wszyscy razem zatańczyli taniec macarena. To było niezwykłe spotkanie!