XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019 (25.05.2019)

Maciej Niszczota i Dawid Pieciul (uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej) z pracowni fotografii MDK Białystok prowadzonej przez Jerzego Lecha zakwalifikowali się na wystawę pokonkursową.

Natomiast Weronika Kolęda zdobyła III miejsce, a Jakub Klepacki zakwalifikował się na wystawę pokonkursową. Obydwoje uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Jerzego Lecha w Pracowni Fotografii przy Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Weronika Kolęda uczy się w I LO w Augustowie, zaś Jakub Klepacki jest uczniem Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.