Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” – Koszalin 2020

Z ogromną radością informujemy, że XIX Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” organizowany przez Pałac Młodzieży w Koszalinie został rozstrzygnięty.

Nagrodę Specjalną Przewodniczącego jury prof. Jacka Ojrzanowskiego otrzymała Weronika Busłowska za zdjęcie pt: "Na Ryby". Weronika uczestniczy w zajęciach pracowni fotografii Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku "Fotografia na Ciepłej" prowadzonej przez Jerzego Lecha.

Brązowy Medal za Twórczość Fotograficzną, przyznany przez Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców-Warszawa, oraz nagrodę Dyrektora Pałacu Młodzieży w Koszalinie otrzymał Jakub Klepacki z Augustowa, uczeń Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, uczestniczący w zajęciach Pracowni Fotografii Augustowskiego Centrum Edukacyjnego prowadzonej przez Jerzego Lecha.

Gratulujemy laureatom!

KOMUNIKAT POKONKURSOWY Pałacu Młodzieży w Koszalinie dotyczący otwarcia wystawy pokonkursowej.

Kochani z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną i biorąc pod uwagę przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo, w tym roku serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy on-line 10 czerwca 2020 r. o godz. 18.00

https://www.facebook.com/pmkoszalin/

Bądźcie z nami!

Będzie się działo!

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.