Sukcesy uczestniczek zajęć "Fotografia na Ciepłej"

Natalia Kalinowska, uczestniczka zajęć Pracowni MDK Fotografia na Ciepłej prowadzonych przez Jerzego Lecha, 6.12.2021roku zdobyła Nagrodę Prezesa Polskiego Towarzystwa Matematycznego Prof. Dra Hab Jacka Miękisza w międzynarodowym konkursie "Matematyka w obiektywie".  Konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Organizatorem przedsięwzięcia jest  Uniwersytet  Szczeciński i Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej.

Poniżej zdjęcie i link do protokołu.

Magda Fiedorczuk, uczestniczka zajęć Pracowni MDK Fotografia na Ciepłej, prowadzonych przez Jerzego Lecha, zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Jesień w Moim Mieście" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabłudowie.

Gratulujemy obu laureatkom i życzymy dalszych sukcesów na niwie fotografii.