Słowiańskie Impresje - podsumowanie projektu

1 października 2021 roku o godzinie 18.00 w sali głównej w Centrum Kultury Bułgarskiej odbył się koncert  podsumowujący  warsztaty polsko – ukraińskie "Słowiańskie Impresje". W zaprezentowanym widowisku  wystąpili uczestnicy zajęć MDK - grupa teatralna "Szóstka" oraz Zespół Wokalny Esperimento oraz Zespół Polska Nuta (Польська Нота) z Odessy.

Widowisko inspirowane było scenariuszem Haliny Jędrzejczak-Pugliesi (instruktor teatralny MDK) "Blisko konopielki".

Reżyseria - Maria Żynel

Opracowanie muzyczne i przygotowanie chóru - Barbara Kornacka, Wiktor Pajgert

Choreografia - Maiia Buiankova

skrzypce - Faustyna Maciejcuk

gitara - Jakub Dunaj

produkcja - Karol Pawłowicz, Ewelina Kulikowska, Sonia Pajgert.

Koncert odbywający się w Odessie organizowany był w ramach projektu  realizowanego z programu Polsko Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Przygotowania do koncertu

Powrót młodzieży – uczestników projektu „Słowiańskie Impresje”- z Odessy.