Spotkanie świąteczne

Tancerze z pracowni tańca towarzyskiego mieli przyjemność uczestniczyć w występie podczas spotkania świątecznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój, oprócz artystycznych pokazów był również czas na kolędy i życzenia.

Dziękujemy wszystkim obecnym za miłe spotkanie.

Inauguracja Roku Kulturalnego

29 września odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Kulturalnego. Pary taneczne z pracowni tańca towarzyskiego zaprezentowały się w pokazie prezentując przed publicznością cztery tańce. Krzysztof i Lena oraz Maxim i Dominika zatańczyli sambę i jive'a, natomiast Piotr i Paulina oraz Remigiusz i Marta - cha-chę i rumbę.
Dziękujemy za wspaniałe występy!

Wręczenie medali Diligentiae - za pilność

Rok szkolny 2022/2023 rozpoczynamy wspaniałą wiadomością. Para taneczna z pracowni tańca towarzyskiego - Remigiusz Niewiński i Marta Remża, wraz z instruktorem Bartłomiejem Bielawcem otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Białegostoku medale Diligentiae - za pilność. To szczególne wyróżnienie, które jest symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, przyznawane przede wszystkim za postawę, dążenie do wszechstronnego rozwoju, bycie wzorem dla innych uczniów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

fot. Dawid Gromadzki/UM Białystok

Zakończenie roku tanecznego

Każdego roku przychodzi ta chwila, w której czas jest się pożegnać, podziękować sobie za cały rok wytężonej pracy i życzyć wszystkim wesołych wakacji. 21 czerwca odbyło się właśnie takie spotkanie - pokaz dla rodziców z okazji zakończenia roku tanecznego.
Była to wspaniała okazja, żeby wszyscy tancerze zaprezentowali przed rodzicami te tańce, które lubią i w luźnej atmosferze po prostu cieszyli się obcowaniem z tańcem towarzyskim.
Cudownie było obserwować uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci podczas występu, oraz być częścią rozwoju tanecznych talentów przez cały rok szkolny 2021/2022.

Wszystkim tancerzom i ich rodzicom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Zdjęcia dzięki uprzejmości pana Marcina Harasimowicza.

Pokaz tańca na uroczystości z okazji zakończenia projektu Erasmus

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 - u naszego sąsiada, z którym mamy przyjemność współpracować, 13 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia projektu Erasmus. Zostaliśmy poproszeni o uświetnienie tej chwili występem tanecznym, co z wielką radością uczyniliśmy. Maxim i Dominika zaprezentowali gościom sambę oraz cha-chę zbierając wiele braw i słów uznania od międzynarodowej publiczności.
Dziękujemy dzieciom za wspaniały występ!