Udane wakacje Bartka Trochimczuka z normą na II kategorię!

1. Bartosz Trochimczuk

Bartosz Trochimczuk bezpośrednio po zakończeniu roku szkolnego wystartował w 3-dniowym XIII Memoriale Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków (Białystok, 26-28 czerwca 2021 r.) wypełniając normę na II kategorię szachową.  Należy docenić zwycięstwo Bartka nad bardzo utytułowanym zawodnikiem Krzysztofem Wojtachą.

W połowie wakacji (Siemianówka, 24 lipca 2021 r.) Bartosz zajął III miejsce w Turnieju Szachowym organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie.

2. Memoriał BIeluczykow 3. Michałowo

Sierpień również należał do udanych.

W turnieju klasyfikacyjnym MINI ELO - grupa A (Białystok, 20-22 sierpnia) Bartosz zajął III miejsce w klasyfikacji open - zaś I miejsce w klasyfikacji Junior.

4. Mini Elo

Należy odnotować, że w Mini Elo triumfował były zawodnik MDK - Mateusz Frank, zaś Paweł Michałowski zajął VI miejsce.