REKRUTACJA MDK-ZAJĘCIA TEATRALNE 19+

Jeżeli  chcesz twórczo pracować nad sobą, spotkać inne twórcze osoby, nauczyć się używać swych emocji, uruchomić głos i ciało, a przede wszystkim lubisz teatr to ten warsztat adresowany jest właśnie do ciebie. Praca będzie dynamiczna i energetyczna!  Skupimy się na nauce swobodnego bycia na scenie i zaufania do partnerów. Będziemy doskonalić zdolność czujnego słuchania i reagowania a także umiejętność gry zespołowej. Poznamy różne techniki improwizacyjne, które pozwolą otworzyć się na siebie i partnerów. Przestrzeń teatralna stanie się wehikułem, dzięki któremu będziemy mogli przemieszczać się, poznawać i doświadczać. Udamy się w podróż po różnych formach ekspresji teatralnej, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy) prosimy przesyłać do 16 września 2022 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAM

dr Magdalena Kiszko-Dojlidko – aktorka, pedagog, wykładowca w Akademii Teatralnej  w Warszawie Filia w Białymstoku