Otwarcie wystawy prac uczestników zajęć MDK&LOPB

24.04.2018 roku, na Politechnice Białostockiej miało miejsce otwarcie wystawy prac uczestników zajęć fotograficznych Pracowni Fotografii Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku współpracującj z Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Białostockiej. Autorami prac są licealiści: Julia Koleśnik, Oliwia Lipska, Maciej Niszczota, Dawid Pieciul, Kacper Sokół, Magda Wieremiejuk, oraz student I roku Politechniki Białostockiej - Piotr Awramiuk.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy i na zajęcia fotograficzne odbywające się w piątki od godziny 14.00 i soboty od godziny 10.00 w pracowni MDK przy ul. Zwierzynieckiej 9A (budynek IV LO – wejście od czoła budynku).