GRUPY DZIECIĘCE TEATRU 6

GRUPA 1 TEATRU 6

Pamiętacie  Waszą ulubioną  zabawę z naszych zajęć „ZMIENIAM SIĘ W….?”. Moglibyście spróbować pobawić się w nią w domu z rodzeństwem lub rodzicami. Wybierzcie jakiś przedmiot z otoczenia i spróbujcie się w niego zamienić. Znajdźcie kogoś, kto będzie zgadywał „czym” jesteście (do 3 razy sztukaJ). Możecie też wysłać mi zdjęcie jak przedstawiacie ten przedmiot a ja spróbuję zgadnąć co to.

GRUPA 2 TEATRU 6

Zadanie dla Was: spróbujcie stanąć przed lustrem i stworzyć z siebie jakąś rzeźbę-przybierzcie odpowiednią pozę i minę. Nadajcie jej tytuł (np. burza, smutek, radość , drzewo….) a potem poproście kogoś z rodziny, żeby spróbował odgadnąć jaki jest tytuł Waszej rzeźby. Możecie też wysłać mi zdjęcie takiej rzeźby a ja spróbuję odgadnąć jej tytuł.

Pozdrawiam serdecznie obie grupy. Mam nadzieję, że czujecie się dobrze.

Ewa Gajewska