OD 7 DO 20 ROKU ŻYCIA….

Wspomnienia związane z działaniami w teatrze amatorskim są jednymi z moich ulubionych. Poznawanie nowych osób, tworzenie przyjaźni (niektóre z nich trwają do dziś), wspólne snucie marzeń o przyszłości, praca nad spektaklami, pierwsze występy, kontakt z publicznością. Z teatrem miałam kontakt od 5 roku życia, a teraz sama prowadzę grupy których uczestnicy mają od 7 do 20 lat . Zdarza się, że ktoś odchodzi w klasie maturalnej, by wrócić kiedy jest już na studiach. Mogę obserwować jak rozwijają się uczestnicy, którzy przychodzą na zajęcia od kilku lat. Widzę jak rozwinęła się im wyobraźnia, jak zmieniło się ich myślenie, świadomość ciała i wymowy, jak nabrali pewności siebie, obserwuję nawiązujące się przyjaźnie. To jest dla mnie prawdziwe osiągnięcie.

Instruktor MDK - Ewa Gajewska-Jasińska