Aktualności

Pełni energii i zapału do pracy zajęcia rozpoczęliśmy w nowej lokalizacji na ulicy Żabiej 5 w trzech grupach:

• początkującej
  • średniozaawansowanej
  • zaawansowanej

Grupa początkująca

Poznałyśmy maszynę do szycia- sposób zakładania nici dolnej i górnej. Wykonałyśmy pierwsze próby szycia po liniach prostych, falistych i łamanych a także pierwszy przedmiot użytkowy- poduszkę na igły w formie gwiazdki.

Uczestniczki zajęć podczas pracy:

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uszyłyśmy także aniołki na szczęście. Wykonane gwiazdki i aniołki można będzie zobaczyć na Wystawie Bożonarodzeniowej w Galerii Młodych MDK ul. Warszawska 79A, której otwarcie planowane jest 16 grudnia (poniedziałek) godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

Grupa średniozaawansowana

Po dłuższej przerwie przygotowujemy się do Wystawy. Będą gwiazdki wykonane różnymi technikami. Serdecznie zapraszamy na Wystawę Bożonarodzeniową- planowane otwarcie wystawy 16 grudnia (poniedziałek) godz.16.30.

Grupa zaawansowana

Mamy nowe pomysły na asortymenty użytku codziennego, Studniówki oraz kolekcje odzieży. Obecnie rozpoczynamy działania w kierunku ich realizacji. Przed nami dużo pracy…