WYSTAWY WIELKANOCNE

Przed Świętami wielkanocnymi w pracowni kroju i szycia dużo pracy. Uczestnicy zespołu początkującego i zespołu średnio zaawansowanego przygotowują się do wystaw. Prace (królewskie kury)zostaną zaprezentowane w dwóch galeriach MDK, na ulicy Warszawskiej w Galerii Młodych oraz Galerii 5 na ulicy Żabiej.

Serdecznie zapraszamy na wernisaże wystaw:  pt.„Kwiaty i wiosenne klimaty”22 marca 2024r. godz. 17.30 Galeria Młodych MDK ul. Warszawska oraz pt. „Nowe życie”26 marca 2024r. godz. 18.00 Galeria 5 ul. Żabia.

WYSTAWA WALENTYNKOWA NA ŻABIEJ

Dnia 12 lutego 2024r. wzięliśmy udział w Wernisażu wystawy walentynkowej pt. „Niejedną barwę ma miłość”. Wernisaż miał miejsce w siedzibie placówki MDK na ulicy Żabiej. Na wystawie można było podziwiać prace (suknie) uczestników z grupy zaawansowanej oraz serduszka z grupy początkującej.

Relacja foto…

WOŚP 2024

Uczestnicy zajęć z wielkim entuzjazmem włączyli się w akcję WOŚP.

Na 32 Finał WOŚP wykonaliśmy w pracowni 50 serduszek z przeznaczeniem na aukcje. Serduszka to owoc pracy zespołu początkującego, średnio zaawansowanego dwóch zespołów zaawansowanych naszej pracowni. Poniżej fotorelacja jak pracujemy oraz efekty naszej pracy.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W pracowni pamiętamy o osobach starszych. Na Dzień babci i Dzień dziadka wykonaliśmy prezenty. Oto przykładowe prace uczestników zajęć naszej pracowni:

WYSTAWA BOŻONARODZENIOWA NA ŻABIEJ

18.12.2023r. w Galerii 5 na ulicy Żabiej odbył się Wernisaż wystawy bożonarodzeniowej- Na wystawie mogliśmy podziwiać między innymi prace o charakterze świątecznym dzieci i młodzieży naszej pracowni z grupy początkującej i średnio zaawansowanej. A były to: pierniczki , poduszki, krasnale.

Foto reportaż: