Propozycja XIV Akcja "Serduszko" /poniedziałek 20.04.2020 do 4.05.2020/

Dzisiaj wyzwanie do którego podjęcia zachęcam dzieci, ale też i całe rodziny. Rysujmy i malujmy serca dla tych którzy swoje życie narażają ratując chorych na Covid-19. Prześlijmy lekarzom ale też i całemu personelowi medycznemu  wyrazy wdzięczności i wsparcia, podziękujmy im za trud i codzienną ofiarną walkę z Koronawirusem. Format i technika dowolna /jeśli macie ochotę możecie nawet zrobić własny banner, transparent czy plakat/ Ważne jest to żeby docenić to jak wspaniałą pracę wykonują lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, kierowcy karetek, osoby pracujące w laboratoriach  oraz wszyscy pracownicy szpitali oraz przychodni.

Serce od Nas tym wszystkim bohaterom którzy dla nas narażają życie. Zdjęcia proszę wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wszystkie znajdą się na pięknej wspólnej wystawie Fb MDK-u