Propozycja XXVIII Konkurs last-minute /środa, 3.06.20/

Przypominam że jeszcze tylko do 6.06.20 trwa konkurs pt. „BIAŁYSTOK –WCZORAJ –DZIŚ –JUTRO” pn. „Białystok miastem wielu kolorów i kultur" do udziału w którym bardzo Was dzieci zachęcam. Regulamin konkursu przedstawiony jest na stronie MDK w zakładce konkursy. Bardzo proszę zapoznajcie się z regulaminem i przystąpcie do działania. Temat jest Wam dobrze znany bo chodzi o nasze miasto i jego wielokulturowość. Zdjęcia prac w dowolnej technice, formie i formacie /jedna praca/ wysyłajcie na podany w regulaminie adres wraz z formularzem zgłoszeniowym lub do piątku na mój adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,this)">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.