Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Piękno i różnorodność architektury- spuścizny żydowskiej na terenie województwa podlaskiego"

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Piękno i różnorodność architektury- spuścizny żydowskiej na terenie województwa podlaskiego".

Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie i sfotografowanie śladów bytności Żydów na terenie dzisiejszego województwa podlaskiego, zachowanych w architekturze i sztuce oraz spuściźnie kulturowej. Mogą to być obiekty lub detale architektoniczne, przedmioty codziennego użytku i sztuki użytkowej, przedmioty kultu religijnego, a także współczesne obchody, inscenizacje i przedstawienia zwyczajów i obrzędów.

Termin nadsyłania prac na konkurs upływa 12 września 2024 r.

Prace nagrodzone, wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej zostaną zaprezentowane na terenie siedziby MDK ZPO nr 2 przy ul. Żabiej 5, w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Getta.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy: 16 października 2024 r. MDK ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Żabia 5, godz. 11.00

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia na konkurs fotograficzny

Czytaj więcej...

XXI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami kolejnej edycji konkursu.

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom, odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2, ul. Żabia 5. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej wokół placówki MDK przy ul. Żabiej 5.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i ich opiekunom gratulujemy nagród i wyróżnień.

Dodatkowe informacje związane z uroczystością otwarcia wystawy i odebraniem nagród zostaną wysłane laureatom konkursu do 31 maja br. na podane w formularzu adresy mailowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage`a na Facebooku i Instagramie, gdzie zamieszczamy filmy i zdjęcia z wydarzeń towarzyszących Wystawie, w tym filmy podsumowujące etap oceny zdjęć Jury konkursu, a wkrótce wrażenia i opinie laureatów konkursu.

Biuro organizacyjne konkursu.

Pobierz komunikat

Pobierz katalog

Czytaj więcej...