Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki", który odbył się 14 maja 2024 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie a ich opiekunom - nauczycielom, rodzicom, dziadkom za przygotowanie swoich pociech.

Dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym składamy serdecznie gratulacje i zapraszamy na koncert laureatów, który odbędzie się 17 maja 2024 roku, o godz. 9.30 w MDK.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024

W dniu 20 kwietnia 2024 roku, w Białostockim Teatrze Lalek odbyło się uroczyste podsumowanie Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród laureatom i wyróżnień zwycięskim zespołom. Nauczyciele-opiekunowie artystyczni grup otrzymali podziękowania za przygotowanie zespołów do konkursu. Wszyscy uczestnicy Forum, w nagrodę, zostali zaproszeni na spektakl "Bajka o Rycerzu bez Konia" w wykonaniu aktorów Białostockiego Teatru Lalek.
Dyplomy, które nie zostały odebrane podczas uroczystości można odebrać w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a. Zespoły spoza Białegostoku otrzymają dyplomy pocztą.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Wyniki konkursu
 
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego ph. "Wolność kocham i rozumiem", który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku w dniach 14-15 listopada 2023 r.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom, zaś wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Laureatów (osoby nagrodzone i wyróżnione) serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

 
Partner
logo 7cm z polem
 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.