Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024

Serdecznie zapraszamy zespoły zrzeszające dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży z województwa podlaskiego do udziału w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2024.

Zgłoszenia zespołu do udziału w konkursie należy dokonać do 27 marca 2024 roku poprzez wypełnienie karty zgłoszenia przesłanie jej drogą elektroniczną (w formacie edytowalnym) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spektakle zostaną zaprezentowane na żywo w dniach 16 i 17 kwietnia 2024 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2
w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku o godz. 10.30.

Pobierz regulamin

Karta zgłoszenia

Organizatorzy:

Podlaski Kurator Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku,

W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udziela: Małgorzata Domalewska,

tel. 690832690

Wojewódzki konkurs recytatorski ph. "Wolność kocham i rozumiem"

Wyniki konkursu
 
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego ph. "Wolność kocham i rozumiem", który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury ZPO nr 2 w Białymstoku w dniach 14-15 listopada 2023 r.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom, zaś wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Laureatów (osoby nagrodzone i wyróżnione) serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się podczas Koncertu Dla Niepodległej 23 listopada 2023 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

 
Partner
logo 7cm z polem
 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.