Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego na eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się 15 maja 2019 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.Zgłoszenia należy przesyłać do 6 maja 2019 roku poprzez znajdujący się poniżej elektroniczny formularz.

wypełnij formularz zgłoszenia

pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą jego potwierdzeniem.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma: tel. 85 732 79 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wojewódzki konkurs recytatorski upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości pod hasłem "Wolność kocham i rozumiem"

28 marca 2019 roku po zakończonych przesłuchaniach konkursowych oraz obradach jury odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych laureatom konkursu. Fundatorami nagród byli:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

Archiwum Państwowe w Białymstoku

Muzeum Historyczne w Białymstoku

Nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do zpoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.