„O Srebrne Pióro MDK" - XIV edycja

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów oraz młodzież do 25. roku życia z województwa podlaskiego do udziału w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy.

Termin nadsyłania prac upływa 5 maja 2021 roku. W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul.
Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XIV" i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 10 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Czekamy na Wasze utwory!

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

Czytaj więcej...

XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Podsumowanie XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury oraz Pracownia Literatury MDK zapraszają wszystkich uczestników XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego na uroczystą galę rozstrzygnięcia Konkursu połączoną z wręczeniem nagród i wyróżnień. Podsumowanie odbędzie się 24 września 2020 roku o godz. 18.00 w siedzibie placówki, ul. Warszawska 79A. Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do dnia 22 września na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dziękujemy za udział w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Wyniki Konkursu znajdują się w załączonym komunikacie. Uroczysta gala rozstrzygnięcia Konkursu połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w późniejszym terminie.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.