„O Srebrne Pióro MDK" - XIV edycja

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz komunikat

 


Szanowni Państwo,

informujemy, iż zmianie uległa godzina uroczystości.Rozstrzygnięcie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 17 czerwca (czwartek) o godz. 12.00 w siedzibie placówki.

Czytaj więcej...

XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Podsumowanie XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego

Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury oraz Pracownia Literatury MDK zapraszają wszystkich uczestników XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego na uroczystą galę rozstrzygnięcia Konkursu połączoną z wręczeniem nagród i wyróżnień. Podsumowanie odbędzie się 24 września 2020 roku o godz. 18.00 w siedzibie placówki, ul. Warszawska 79A. Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do dnia 22 września na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dziękujemy za udział w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego. Wyniki Konkursu znajdują się w załączonym komunikacie. Uroczysta gala rozstrzygnięcia Konkursu połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w późniejszym terminie.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.