"S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego konkurs "S.O.S dla bezdomnych kotów!". Kilka ciepłych słów powiedzą panie: Iwona Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury oraz Agata Kilon - prezes zarządu Fundacji Kotkowo. W filmie zostaną także zaprezentowane prace plastyczne oraz  fotograficzne, nagrodzone i wyróżnione w konkursie.

Miłego oglądania!

https://youtu.be/um2aOeLefXA

Czytaj więcej...

Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Podsumowanie konkursu teatralnego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków 2020

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz obejrzenia nagrania podsumowującego konkurs teatralny Mikołajkowej Gali Przedszkolaków z udziałem pani dyrektor MDK Iwony Szcześniak oraz nagrodzonym spektaklem.

Jury pragnie podziękować oraz wyrazić głębokie uznanie wszystkim pedagogom, instruktorom, uczestnikom, rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczną Mikołajkową Galę Przedszkolaka za pracę, którą włożyli w przygotowanie widowisk, mimo trwającej pandemii Covid 19. Jednocześnie jury docenia świadomy dobór repertuaru związany z tematyką konkursu, dostosowaną do potrzeb i możliwości uczestników. Jury chce także zwrócić szczególną uwagę na fakt, że świadomy dobór repertuaru, środków i dbałość o zachowanie naturalnej ekspresji wpływa na uwrażliwianie dzieci, ich aktywne obcowanie ze sztuką oraz kształtowanie świadomej tożsamości społeczno- kulturowej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Opiekunów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień oraz dyplomów do siedziby MDK, ul. Warszawska 79a Białystok, od 28.01.2021 r. do 26.02.2021 r., w godz. 9.00-18.00.

Pobierz protokół konkursu teatralnego

Podsumowanie konkursu:

video MGP strona

 

Czytaj więcej...

Konkursy z okazji 42. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkursy: multimedialny „Niezwyczajne zwyczaje świętego Jana Pawła" oraz recytatorski  „Pieśń to dziś będzie wasza, pieśń to będzie moja". Kilka słów powie pani Iwona Szcześniak - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, w pokazie znalazły się także zwycięskie prezentacje multimedialne oraz występy laureatów konkursu recytatorskiego.

https://youtu.be/niRLgRR03_8

Zachęcamy również do obejrzenia serialu animowanego inspirowanego życiem Karola Wojtyły - od czasów dzieciństwa aż po lata pontyfikatu. Serial powstał na zamówienie  Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, został zrealizowany przez Animoon.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLm1_IHZTj1374EimLvI85vXLgp3dJ_L4v

A gdyby ktoś chciałby jeszcze pogłębić wiedzę na temat Jana Pawła II, zapraszamy do zajrzenia na stronę https://niepodlegla.men.gov.pl/#/missions , gdzie w zakładce  Dziedzictwo kulturowe Jana Pawła II można znaleźć wiele ciekawych materiałów.

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Po odbiór nagród i wyróżnień wraz z dyplomami zapraszamy w terminie od 1 do 30 marca 2021 roku, w dni powszednie, w godzinach 9.00-18.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt odbiorcy, w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem drogą e-mailową: konkurs recytatorski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., konkurs multimedialny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz komunikat - konkurs recytatorski

Pobierz komunikat - konkurs multimedialny

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.