XXVII FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 14 maja 2019 roku o 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 6 maja 2019 roku wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz dostarczyć nagranie akompaniamentu (na płycie lub pendrivie do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79 a, pok. 5 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

wypełnij formularz zgłoszenia

pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą potwierdzeniem jego wysłania.

W razie pytań prosimy o kontakt:


Dział Organizacji Imprez, Zuzanna Butkiewicz, Magdalena Szeląg: tel. 85 732 79 49,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z harmonogramem występów Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew”.

Uwaga! Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia Festiwalu, zaczynamy o godzinie 9.30.

Prosimy wszystkich uczestników festiwalu o przybycie do placówki co najmniej pół godziny przed planowanym występem.

Uwaga!!! Podczas STRAJKU impreza nie odbędzie się. Dokładna data festiwalu zostanie wyznaczona wkrótce, o czym poinformujemy Państwa mailowo oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Pobierz harmonogram

Czytaj więcej...

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych. Prezentacje odbędą się 8 listopada 2018 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79 A. Prosimy uczestników przeglądu o przybycie do placówki pół godziny przed planowanym występem.

Dziękujemy.

Pobierz harmonogram

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.