Miejski konkurs kolęd i pastorałek "Kolęda Malucha"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, Szkołę Podstawową nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku, Szkołę Podstawową nr 33 im. Królowej Jadwigi w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. W konkursie mogą wziąć udział dzieci klas I - III szkół podstawowych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdującego się poniżej formularza online.

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin

Pobierz harmonogram

Pobierz protokół

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej, Białystok 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, szkołach ponadpodstawowych, szkołach muzycznych i placówkach pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Przegląd odbędzie się 8 listopada 2019 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 października 2019 roku drogą elektroniczną. Szczegóły w regulaminie.

Pobierz harmonogram

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.