XVI edycja Podlaskiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych „AKOLADA"

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza na XVI Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada”. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły: wokalne, instrumentalne, wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja maksymalnie 2 utworów o dowolnej tematyce. Uczestnicy festiwalu wykonują swój repertuar przy akompaniamencie własnych instrumentów lub a cappella.

Festiwal odbędzie się 26 marca 2019 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2019 roku drogą elektroniczną.

Zapraszamy.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej...

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych. Prezentacje odbędą się 8 listopada 2018 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79 A. Prosimy uczestników przeglądu o przybycie do placówki pół godziny przed planowanym występem.

Dziękujemy.

Pobierz harmonogram

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.