Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew" – online

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 12-21 lat z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". Festiwal odbędzie się online, na podstawie zgłoszeń nagrań audio-wideo. Konkurs skierowany jest do solistów. Uczestnik może wykonać utwór a cappella, z towarzyszeniem instrumentu lub wykorzystując półplayback (podkład muzyczny).Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz nagrania audio-wideo do dnia 5 marca 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (np. za pomocą serwera www.wetransfer.com).

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz regulamin

Czytaj więcej...

„Kolęda Malucha”

Rozstrzygnięcie konkursu kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha"

Nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha" zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18. tel. 85 732 79 49

Uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom serdecznie gratulujemy i  życzymy miłego oglądania nagrodzonych występów!

https://youtu.be/FgAfMFosB-U

Pobierz protokół

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny powiew”

Laureatów konkursu "Wiosenny Powiew" zapraszamy po odbiór oryginałów dyplomów oraz statuetek w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Istnieje możliwość przesłania dyplomów oraz statuetek  pocztą, na koszt odbiorcy, osobom spoza Białegostoku. Zainteresowanych laureatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 85 732 79 49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.