Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew" – online

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz obejrzenia podsumowania Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew". Laureatów zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79a, od 23 marca do 23 kwietnia 2021 roku w dni powszednie w godz. 9.00-18.00.

Istnieje możliwość przesłania dyplomów oraz nagród pocztą, na koszt odbiorcy. Zainteresowanych laureatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

https://youtu.be/B7dJzP4CJGE

Pobierz protokół

Czytaj więcej...

XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Podsumowanie XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania XXVIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Na początku prezentacji przywita Państwa Dyrektor MDK - Iwona Szcześniak, następnie zaprezentowane zostaną fragmenty występów laureatów konkursu. Film z podsumowania dostępny będzie również na profilu MDK na Facebook'u www.facebook.com/MDK.Bialystok.

video play FPP

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych dzieci znajduje się w zamieszczonym poniżej komunikacie jury.

Pobierz komunikat

 

Czytaj więcej...

"My English Song"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki angielskiej "My English Song" (komunikat)oraz do obejrzenia prezentacji wykonawców nagrodzonych i wyróżnionych.

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe nagrodzeni i wyróżnieni mogą odebrać w dniach 24.05-18.06.2021, w godz. 9.00-18.00, w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 79A.

Serdecznie gratulujemy laureatom.Dziękujemy młodym wykonawcom, którzy podjęli trud przygotowania się do konkursu, a także nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom wspomagającym. Życzymy wielu sukcesów i zapraszam za rok. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się już "na żywo"!!!

Pobierz komunikat

Prezentacja

Czytaj więcej...

„Kolęda Malucha”

Rozstrzygnięcie konkursu kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha"

Nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha" zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród rzeczowych do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18. tel. 85 732 79 49

Uczestnikom dziękujemy za udział, laureatom serdecznie gratulujemy i  życzymy miłego oglądania nagrodzonych występów!

https://youtu.be/FgAfMFosB-U

Pobierz protokół

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny powiew”

Laureatów konkursu "Wiosenny Powiew" zapraszamy po odbiór oryginałów dyplomów oraz statuetek w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79a, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Istnieje możliwość przesłania dyplomów oraz statuetek  pocztą, na koszt odbiorcy, osobom spoza Białegostoku. Zainteresowanych laureatów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 85 732 79 49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.