Festiwal Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny powiew”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Festiwalu Piosenki Poetyckiej online Wiosenny Powiew.

Na uroczyste rozstrzygnięcie festiwalu – wręczenie statuetek i dyplomów połączone z prezentacjami wokalnymi nagrodzonych i wyróżnionych wykonawców, zapraszamy we wrześniu.

O dokładnym terminie poinformujemy Państwa drogą mailową i telefoniczną.

Dyplomy wyślemy drogą elektroniczną.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

XVII edycja Podlaskiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych „AKOLADA"

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza na XVII Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada”. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły: wokalne, instrumentalne, wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach opiekuńczo-wychowawczych województwa podlaskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja maksymalnie 2 utworów o dowolnej tematyce. Uczestnicy festiwalu wykonują swój repertuar przy akompaniamencie własnych instrumentów lub a cappella.

Festiwal odbędzie się 1 kwietnia 2020 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca 2020 roku drogą elektroniczną.

Zapraszamy!

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia zespołu

Czytaj więcej...

Miejski konkurs kolęd i pastorałek "Kolęda Malucha"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, Szkołę Podstawową nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku, Szkołę Podstawową nr 33 im. Królowej Jadwigi w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. W konkursie mogą wziąć udział dzieci klas I - III szkół podstawowych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdującego się poniżej formularza online.

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin

Pobierz harmonogram

Pobierz protokół

Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej, Białystok 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, szkołach ponadpodstawowych, szkołach muzycznych i placówkach pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Przegląd odbędzie się 8 listopada 2019 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 października 2019 roku drogą elektroniczną. Szczegóły w regulaminie.

Pobierz harmonogram

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.