„BIAŁYSTOK – WCZORAJ – DZIŚ – JUTRO”

Szanowni Państwo,

to już XVI edycja Konkursu Plastycznego Białystok wczoraj, dziś, jutro, która w tym roku przebiega pod hasłem "Białystok miastem wielu kolorów i kultur". Jest to także pierwsza edycja tego konkursu rozstrzygana i podsumowywana w trybie online. Wszystkim uczestnikom naszego konkursu, a także ich opiekunom serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac oraz gratulujemy otrzymanych nagród i wyróżnień. Jednocześnie przypominamy, że po odbiór nagród rzeczowych i dyplomów można się zgłaszać w dniach 2-30 listopada 2020 roku do Młodzieżowego Domu Kultury. Dyplomy za udział w wystawie oraz za udział w konkursie zostaną przesłane na adresy mailowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym. Ze względu na procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19, obowiązujące w naszej placówce, wystawa prac konkursowych będzie otwarta tylko dla stałych uczestników zajęć MDK. 

A już teraz zapraszamy do obejrzenia multimedialnego podsumowania naszego konkursu. Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, pani Iwona Szcześniak, złoży gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz zaprosi do obejrzenia projekcji nagrodzonych i wyróżnionych prac, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku zabierze nas w podróż w czasie po naszym mieście.

Zapraszamy!

Podsumowanie online

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”, Białystok 2020

W dniu 13 października 2020 r., o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość".

Laureaci konkursu (osoby nagrodzone i wyróżnione) otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Osobom, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy, zostały przyznane pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość wzbogaciła część artystyczno-edukacyjna, podczas której wystąpili recytatorzy z pracowni teatralnej MDK instruktor Jolanty Rynkowskiej, a pan Paweł Okołot z Muzeum Historycznego w Białymstoku wygłosił wykład dotyczący Białegostoku za czasów Jana Klemensa Branickiego.

Na zakończenie podsumowania w Galerii Młodych MDK otwarto wystawę pokonkursową.

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.