„EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w konkursie „EUROPO JESTEŚMY Z TOBĄ. 15 lat w Unii Europejskiej w Barwach Biało-Czerwonych", który realizowany będzie przez Wojewodę Podlaskiego, Kuratorium Oświaty i Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku we współpracy z Podlaską Rodziną Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegóły przedsięwzięcia oraz regulamin dostępne są na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

"Tradycje i obyczaje Polaków" 2019

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się w wynikami konkursu.

Laureatom oraz ich opiekun serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w poniedziałek, 13.05.2019 r., o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ulica Warszawska 79 a.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”- Białystok 2019

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w poniedziałek, 13.05.2019 r., o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ulica Warszawska 79 a.

Osoby nagrodzone i wyróżnione podczas uroczystości otrzymają dyplomy i upominki. Osoby, których prace zostały zakwalifikowane do wystawy otrzymają dyplomy – do odbioru po uroczystości w pokoju nr 5.

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom nagrodzonym, wyróżnionym oraz tym, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

„Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

8 października 2018 r. w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Podleśnej 2 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych". Konkurs realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa" na lata 2017-2021.

W konkursie wzięło udział 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego, spośród których Jury nagrodziło 10 placówek i wyróżniło 20. Nagrodzone placówki otrzymały nagrody rzeczowe - sprzęt Power Audio, natomiast wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe grawertony, okolicznościowe wydawnictwo zawierające zdjęcia nagrodzonych działań zrealizowanych podczas konkursu i śpiewnik pieśni patriotycznych wydany w ramach projektu.

Podniosłą oprawę artystyczną gali stworzył Chór Miasta Białegostoku działający przy XI Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku oraz uczniowie i nauczyciele tej szkoły.

Pobierz komunikat

Relacja z podsumowania konkursu na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.