"Tradycje i obyczaje Polaków" 2019

Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym ph. "Tradycje i obyczaje Polaków" skierowanym do uczniów szkół specjalnych i uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

Termin składania prac upływa 1 kwietnia 2019 roku. Do prac należy załączyć kartę zgłoszenia załączoną w regulaminie.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w 10 kwietnia 2019 r., o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Pobierz regulamin

Pobierz komunikat

„Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość”- Białystok 2019

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom nagrodzonym, wyróżnionym oraz tym, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę.

Pokonkursową wystawę można obejrzeć od dnia 24.04.2019 r. w Galerii Młodych MDK (ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok).

Data uroczystego podsumowania konkursu połączonego z wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom zostanie podana w terminie późniejszym.

Informacja ta znajdzie się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury oraz zostanie przesłana drogą mailową do opiekunów uczestników konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

„Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

8 października 2018 r. w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Podleśnej 2 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych". Konkurs realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa" na lata 2017-2021.

W konkursie wzięło udział 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego, spośród których Jury nagrodziło 10 placówek i wyróżniło 20. Nagrodzone placówki otrzymały nagrody rzeczowe - sprzęt Power Audio, natomiast wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe grawertony, okolicznościowe wydawnictwo zawierające zdjęcia nagrodzonych działań zrealizowanych podczas konkursu i śpiewnik pieśni patriotycznych wydany w ramach projektu.

Podniosłą oprawę artystyczną gali stworzył Chór Miasta Białegostoku działający przy XI Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku oraz uczniowie i nauczyciele tej szkoły.

Pobierz komunikat

Relacja z podsumowania konkursu na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

 

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.