Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Śladami żydowskiej historii i kultury”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Białegostoku i województwa podlaskiego do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami żydowskiej historii i kultury”.

Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie i sfotografowanie śladów bytności Żydów na terenie dzisiejszego województwa podlaskiego, utrwalonych w architekturze i sztuce oraz spuściźnie kulturowej. Mogą to być obiekty lub detale architektoniczne, przedmioty codziennego użytku i sztuki użytkowej, przedmioty kultu religijnego oraz współczesne obchody, inscenizacje i przedstawienia zwyczajów i obrzędów.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach:

- I kategoria: 11-15 lat

- II kategoria: 16-26 lat

Termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny upływa 9 maja 2023 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 26 maja 2023 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia na konkurs fotograficzny

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku,
Towarzystwo Działań Twórczych "Talent" w Białymstoku
W sprawach organizacyjnych wszelkich informacji udzielają:
Elżbieta Kaźmierczyk, Małgorzata Domalewska.
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, Dział Organizacji Imprez, 690 832 690, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności.