XXI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami kolejnej edycji konkursu.

Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom, odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2, ul. Żabia 5. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej wokół placówki MDK przy ul. Żabiej 5.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i ich opiekunom gratulujemy nagród i wyróżnień.

Dodatkowe informacje związane z uroczystością otwarcia wystawy i odebraniem nagród zostaną wysłane laureatom konkursu do 31 maja br. na podane w formularzu adresy mailowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego fanpage`a na Facebooku i Instagramie, gdzie zamieszczamy filmy i zdjęcia z wydarzeń towarzyszących Wystawie, w tym filmy podsumowujące etap oceny zdjęć Jury konkursu, a wkrótce wrażenia i opinie laureatów konkursu.

Biuro organizacyjne konkursu.

Pobierz komunikat

Pobierz katalog

 


Zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2024 – konkurs fotograficzny.

TERMINARZ WYSTAWY

- Nadsyłanie plików zdjęciowych i wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 19.04.2024 r.

- Obrady Jury do 10.05.2024 r.

- Powiadomienie o werdykcie jury do 20.05.2024 r.

- Otwarcie wystawy 15.06.2024 r.

Konkurs o zasięgu ogólnopolskim, szczegóły w regulaminie i na stronie konkursu.

Pobierz regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.