OGÓLNOPOLSKI KONKURS „(POD)RÓŻNE HISTORIE”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Ogólnopolskiego Konkursu "(Pod)różne Historie".

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 20 WRZEŚNIA 2019 ROKU, O GODZINIE 12.00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Program podsumowania:
godz. 12.00

·         wręczenie nagród laureatom konkursów,
·         część artystyczna,
·         otwarcie pokonkursowej wystawy prac fotograficznych,
·         poczęstunek,
·         wycieczka z przewodnikiem po Białymstoku.

Udział w podsumowaniu konkursów i wycieczce po Białymstoku prosimy potwierdzić do 13 WRZEŚNIA 2019 ROKU za pośrednictwem formularza zgłoszeń, do którego link znajduje się poniżej.

Formularz zgłoszenia

Szczegóły w komunikacie.

Pobierz komunikat

Zapraszamy dzieci i młodzież z Polski, w wieku od 8 lat, do udziału w konkursach fotograficznym i literackim o tematyce podróżniczej.

Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 31.05.2019 r.

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 20 września 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Program podsumowania oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących zostaną podane do wiadomości w komunikatach z wynikami konkursów.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Pobierz regulamin

Wyślij zgłoszenie na konkurs fotograficzny

Wyślij zgłoszenie na konkurs literacki