"S.O.S dla bezdomnych kotów!"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego konkurs "S.O.S dla bezdomnych kotów!". Kilka ciepłych słów powiedzą panie: Iwona Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury oraz Agata Kilon - prezes zarządu Fundacji Kotkowo. W filmie zostaną także zaprezentowane prace plastyczne oraz  fotograficzne, nagrodzone i wyróżnione w konkursie.

Miłego oglądania!

https://youtu.be/um2aOeLefXA

 


Laureatów konkursu - osoby nagrodzone i wyróżnione - lub ich opiekunów zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79a, od poniedziałku 22 lutego do piątku 19 marca 2021 roku w godz. 9.00-18.00 (nie dotyczy sobót i niedziel) lub o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia innego terminu.

Informujemy również, że istnieje możliwość przesłania nagrody na koszt Odbiorcy - jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o informację na podany wyżej adres e-mail.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Pobierz komunikat

 


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że podsumowanie konkursu "S.O.S dla bezdomnych kotów!" odbędzie się w trybie online. 17 lutego 2021 (środa) na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook ukaże się krótka prezentacja - kilka słów od Organizatorów oraz pokaz nagrodzonych prac, zostanie również zamieszczony komunikat z posiedzenia Jury oraz informacje na temat terminów i sposobu odbioru nagród.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 


zapraszamy do udziału w konkursach plastycznym i fotograficznym "S.O.S dla bezdomnych kotów!".

Termin przesłania zgłoszeń i prac - 29 stycznia 2021 roku.

Podsumowanie -  17 lutego 2021 roku.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Pobierz regulamin (pdf)

Pobierz regulamin (doc)

Formularz - konkurs fotograficzny

Formularz - konkurs plastyczny

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.