Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, plastyczny oraz teatralny. Tematyka konkursów nawiązuje do zimy, świąt Bożego Narodzenia, postaci św. Mikołaja. Ze względu na sytuację epidemiczną udział uczestników konkursów: piosenki, recytatorskiego oraz teatralnego odbędzie się w formie zdalnej – poprzez przesłanie nagrania video prezentacji uczestników. W konkursie plastycznym oceniane będą prace dostarczone do Młodzieżowego Domu Kultury.

Podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego i plastycznego Organizator planuje „na żywo” z udziałem laureatów i ich opiekunów, w placówce MDK, ul. Warszawska 79a. W przypadku zmiany obostrzeń sanitarnych podsumowanie odbędzie się w formie on-line.

O sposobie podsumowania konkursu teatralnego opiekunowie laureatów zostaną powiadomieni w późniejszym terminie.

Terminarz Konkursów:

* 4.12.2021 r. – termin nadsyłania zgłoszeń i prac na konkurs plastyczny,
* 5.12.2021 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz nagrań prezentacji na konkurs piosenki i recytatorski,
* 17.12.2021 r. – podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego i plastycznego,
* 10.01.2022 r. – termin nadsyłania zgłoszeń oraz nagrań spektakli/jasełek na konkurs teatralny,
* Termin i sposób podsumowania konkursu teatralnego zostanie podany do wiadomości opiekunów uczestników w późniejszym terminie.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

Formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

Formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

Formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

Formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego