Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

W dniu 16 grudnia 2022 roku w sali widowiskowej MDK ZPO nr 2 w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaka.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotował Kazimierz Jankowski


Wyniki konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków:

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami z wynikami konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursach, zaś laureatom i ich opiekunom gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień!

Dzieci nagrodzone i wyróżnione, wraz z opiekunami, zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 16 grudnia 2022 roku, o godz. 9.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podczas Koncertu Galowego wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Dzieci nagrodzone w konkursach recytatorskim i piosenki zaprezentują się ponownie na scenie.

Prace plastyczne dzieci nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych na wystawę będzie można obejrzeć na wystawie w holu MDK.

pobierz komunikat konkursu plastycznego

pobierz komunikat konkursu recytatorskiego

pobierz komunikat konkursu piosenki

pobierz komunikat konkursu teatrzyków

 


Konkurs piosenki - harmonogram

9 grudnia 2022 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ichopiekunów na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Występy uczestników zostały podzielone na dwie tury: solistów zapraszamy na godzinę 9.30 zaś zespoły na godzinę 10.45. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

Konkurs recytatorski - harmonogram

7 grudnia 2022 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs recytatorski Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania na występ, przesłuchania zostały podzielone na dwie tury. Dzieci z I tury zapraszamy na godz. 9.30, dzieci z II tury na godz. 10.15. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO 2 w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

W konkursach mogą wziąć udział dzieci z Białegostoku i powiatu białostockiego.

W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, teatralny oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.

W tegorocznej edycji przesłuchania uczestników konkursów recytatorskiego i piosenki odbędą się na żywo, natomiast ocena uczestników konkursu teatralnego odbędzie się na podstawie przesłanych nagrań spektakli/jasełek.

Terminarz Konkursów:

- 28.11.2022 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i prac na konkursy: plastyczny, piosenki i recytatorski,
- 5.12.2022 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i nagrań spektakli/jasełek na konkurs teatralny,
- 7.12.2022 r., godz. 9.30 – konkurs recytatorski – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
- 9.12.2022 r., godz. 9.30 – konkurs piosenki – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
- 16.12.2022 r., godz. 9.30 - podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego, teatralnego i plastycznego, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminie.

pobierz regulamin

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.