Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

W dniu 16 grudnia 2022 roku w sali widowiskowej MDK ZPO nr 2 w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaka.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotował Kazimierz Jankowski


Wyniki konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków:

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami z wynikami konkursów Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursach, zaś laureatom i ich opiekunom gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień!

Dzieci nagrodzone i wyróżnione, wraz z opiekunami, zapraszamy na uroczyste podsumowanie Mikołajkowej Gali Przedszkolaków, które odbędzie się 16 grudnia 2022 roku, o godz. 9.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Podczas Koncertu Galowego wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Dzieci nagrodzone w konkursach recytatorskim i piosenki zaprezentują się ponownie na scenie.

Prace plastyczne dzieci nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych na wystawę będzie można obejrzeć na wystawie w holu MDK.

pobierz komunikat konkursu plastycznego

pobierz komunikat konkursu recytatorskiego

pobierz komunikat konkursu piosenki

pobierz komunikat konkursu teatrzyków

 


Konkurs piosenki - harmonogram

9 grudnia 2022 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ichopiekunów na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Występy uczestników zostały podzielone na dwie tury: solistów zapraszamy na godzinę 9.30 zaś zespoły na godzinę 10.45. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

Konkurs recytatorski - harmonogram

7 grudnia 2022 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs recytatorski Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Aby skrócić dzieciom czas oczekiwania na występ, przesłuchania zostały podzielone na dwie tury. Dzieci z I tury zapraszamy na godz. 9.30, dzieci z II tury na godz. 10.15. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO 2 w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

W konkursach mogą wziąć udział dzieci z Białegostoku i powiatu białostockiego.

W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki, teatralny oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.

W tegorocznej edycji przesłuchania uczestników konkursów recytatorskiego i piosenki odbędą się na żywo, natomiast ocena uczestników konkursu teatralnego odbędzie się na podstawie przesłanych nagrań spektakli/jasełek.

Terminarz Konkursów:

- 28.11.2022 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i prac na konkursy: plastyczny, piosenki i recytatorski,
- 5.12.2022 r. – koniec terminu nadsyłania zgłoszeń i nagrań spektakli/jasełek na konkurs teatralny,
- 7.12.2022 r., godz. 9.30 – konkurs recytatorski – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
- 9.12.2022 r., godz. 9.30 – konkurs piosenki – przesłuchania, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
- 16.12.2022 r., godz. 9.30 - podsumowanie konkursów: piosenki, recytatorskiego, teatralnego i plastycznego, MDK w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminie.

pobierz regulamin

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

formularz zgłoszenia do konkursu plastycznego

formularz zgłoszenia do konkursu teatralnego

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.